Vissza a listaoldalra#452186, Eladó családi ház Vasváron.Vedd meg most,újítsd fel januártól!!!!!
Szobák: 2 Lakóterület: 100.00 m2 Telek: 680.00 m216 990 000,- Ft

+36 30 209 9400
- Település: Vasvár
- Ügyvitel típusa: Eladó
- Építési mód: tégla
- Építés éve: 1960
- Fűtési mód: Gáz (konvektor)
- Lakótér mérete: 100.00 m2
- Telek mérete: 680.00 m2
- Szobák száma: 2
- Ár: 16 990 000,- Ft
Érdeklődés az ingatlanra
Az ingatlan bemutatása
A vas megyei, Vasvári járásban fekvő Vasvár település a 8-as főút mentén, Szombathelytől 30 percnyi autózásra található. Ebben a fejlődő kis városban vált eladóvá ez a házikó, amely felújításra érdemes és több lehetőséget rejt magában.
Az ingatlan 100 m2-es, kettő szobás, tégla építésű ház. Az épület 680 m2-es telekre épült. A lakótér egy része alatt pince található, amely szép boltíves tégla falazattal készült és akár boros pincének vagy akár a jövőbeni korszerűsítés után, helyet adhat a ház fűtéséről gondoskodó vegyes tüzelésű kazánnak is. A tulajdonos nagyon rugalmas, így az ingatlan szinte azonnal birtokba vehető. Remek lehetőség ez a ház több gyermekes családoknak.
Ha értékálló, békés otthont szeretne, hívjon és nézzük meg együtt, nem fog csalódni. Irodánk teljes körű ügyintézéssel (CSOK, hitel, földhivatal, ügyvéd) segíti az Ön vételi szándékát.
Az ingatlan további adatai
- Típusa: családi ház
- Állapota: felújítandó
- Parkolás: udvarban
- Tájolás: délnyugati tájolás
- Másodlagos fűtés: cserépkályha - fa, szén
- Külső állapot: felújításra szoruló külső
- Villany: Bevezetve (230 - 400 Volt)
- Víz: Van, saját vízórával
- Gáz: Vezetékes gáz
- Csatorna: csatorna közműhálózatba bekötve
- Szobák száma: 2